Markéta Pátková

Začala jsem se sama sobě líbit

před

po

Začala jsem se sama sobě líbit

Za svůj život jsem vyzkoušela několik diet, ale se zvyšujícím se věkem to šlo čím dál tím hůře. Vždy jsem něco shodila, ale za nedlouho zase nabrala třeba i dvojnásobek. U žádné diety jsem nevydržela dlouho. Až když jsem viděla fotky ze svatby mé dcery, řekla jsem si, že bych měla něco zhubnout. Ale nevěděla jsem, jak začít. Tak mi dcera našla Svět zdraví a přemluvila mě, ať se objednám alespoň na konzultaci.

Výsledky z úvodní analýzy mě šokovaly. A vzhledem k tomu, že obezita začala ohrožovat moje zdraví, donutilo mě to se do hubnutí pustit a vydržet.

Můj základní cíl bylo zhubnout 5–10 kg. Povedlo se mi to už přibližně v polovině plánu a hned jsem se začala cítit lépe.

Začala jsem se sama sobě líbit. Pocit, že mohu nakupovat v klasické konfekci a ne jen v nadměrných velikostech, je skvělý. A dnes, když potkám známé a ti mne chválí, jak skvěle vypadám, a fandí mi, mám vůli i chuť udržet si nejen váhu, ale i životní styl, který se mi díky Světu zdraví změnil k lepšímu.

Tímto bych chtěla poděkovat své specialistce Veronice Janečkové!

Markéta Pátková

Věk: 48
Výška: 180 cm
-22.4 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 129 kg 106.6 kg
Obvod pasu 120 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Langrová

Shodit skoro dvacet kilo, to už je pořádná úleva. Člověk zase může volně dýchat, záda a klouby vás přestanou bolet a neforemné pytle velikosti XXL můžete vyměnit za normální oblečení,“ říká Alena

Alenin manžel pracoval v potravinářském průmyslu a doma se v jednom kuse vyvářelo. Není divu, že kila utěšeně přibývala. Alena se...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 5, Anděl

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů