Zdeněk Vaníček

Zdeněk shodil 35 kg

před

po

Zdeněk shodil 35 kg

ZDENĚKPo mých dlouhodobých problémech s kolenním kloubem mě ortoped postavil před jasnou situaci a to buď zhubnu nebo moje případná operace s výměnou kolenního kloubu nebude mít dlouhého trvání  - to znamená, byla by neperspektivní.

Po tomto sdělení jsem se rozhodl s tímto problémem něco udělat. Na internetu jsem objevil nabídku firmy Svět zdraví, potom jsem se objednal na konzultaci, kde mi slečna Jana Netíková vysvětlila všechny záludnosti mého hubnutí. Po vzájemné poradě jsem uzavřel smlouvu na jeden rok.

Jezdil jsem na dohodnuté konzultace, kde mě sl. Netíková směrovala, jakým způsobem mám upravit svůj jídelníček a svoje aktivity.

Zdeněk poPo ročním snažení se moje váha snížila o 35 kg. Moje vstupní váha byla 137,5 kg. Konečná váha je 102 kg. Tohoto úspěchu jsem dosáhl za vydatné podpory své rodiny a hlavně pomocí slečny J. Netíkové, čímž nejen jí ale i celému Světu zdraví z celého srdce děkuji.

Vaníček Zdeněk

 

 

 

 

Tabulka výsledků

Zdeněk Vaníček

Věk: 69
Výška: 184 cm
-33.7 kg
před po
Hmotnost 135.8 kg 102.1 kg
Obvod pasu 138 cm 111 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Veronika Pešáková

Konečně jsem spokojená sama se sebou

Během studia na vysoké škole jsem během pěti let přibrala 15 kg. Díky stresu při zkouškách se snadno z mých 68 kg stalo 83 kg. I přesto, že jsem se...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů