Jana Pavlíková

Zdravé stravování se stalo mým životním stylem

před

po

Zdravé stravování se stalo mým životním stylem

Do Světa zdraví mě přivedla souhra náhoda. Přibrala jsem a to mi vadilo. Začala jsem být unavená a přidali se i kamarádi, ať s tím něco dělám. V té době jsem narazila na reklamu Světa zdraví v počítači. Impulsivně jsem vyhledala nejbližší místo, které mi vyhovovalo, a objednala se. Za chvíli mi asistentka ze střediska Chodov zavolala a dohodly jsme první konzultaci. Přístup Hany Vejvodové mě nadchl. Profesionální, nepodbízivý, ale přesvědčivý. Po vyšetřeních mě dost vyděsil stav mých cév a bylo rozhodnuto, to dám!

Dnes si neumím představit, že bych vynechala svačinu

Ze začátku mě rozhodil seznam zakázaných potravin, ale paní specialistka Hanka mi poradila, ať se na to dívám z druhé strany, co vše mám doporučené jako vhodné. Také se mě známí ptali, jak dlouho to chci ještě vydržet, a zda je nutné dodržovat zásady zdravého stravování stále. Dnes si neumím představit, že bych vynechala dopolední nebo odpolední svačinu a už vůbec bych si nedala knedlíky s bůčkem k večeři. Musela jsem se naučit plánovat jídlo dopředu a po třech měsících se z toho stala rutina. Dnes mám dopředu jasný seznam potravin k nákupu a nezdržuji se vybíráním vhodných věcí v obchodě.

 

Zdravé stravování se stalo mým životním stylem

Cítím se podstatně lépe, mám více energie a obléknu věci, které visely ve skříni už dlouho ladem. Jsem vděčná kamarádům za přátelské pošťouchnutí k lepší postavě. Zdravé stravování se stalo mým životním stylem a věřím, že vytrvám a dostanu se na svou ideální váhu.

 

Pavlíková J.

 

Jana Pavlíková

Věk: 55
Výška: 165 cm
-4.8 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 78.7 kg 73.9 kg
Obvod pasu 98 cm 81 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Dana Suchá

Mé okolí mě v hubnutí moc nepodporovalo. Ale já si šla za svým

Je mi 52 let a za poslední dva roky jsem přibrala 5 kg. Při výšce 161 cm jsem tak vážila 69 kg. Necítila jsem se dobře a věděla jsem, že je potřeba...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Tábor

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů