Nikola Havlíková

Ze začátku jsem úplně nevěřila, že bych mohla zhubnout a cítit se mnohem lépe, ale povedlo se!

před

po

Ze začátku jsem úplně nevěřila, že bych mohla zhubnout a cítit se mnohem lépe, ale povedlo se!

O světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu a jelikož jsem se již delší dobu trápila nejen se svojí postavou, ale i se zdravotním stavem, tak jsem se rozhodla přihlásit na první konzultaci.

Měla jsem strach, nevěděla jsem, do čeho jdu, ale po první návštěvě jsem už byla zcela klidná. Setkala jsem se s milým a příjemným vystupováním a lidským přístupem.

Po dohodě s paní specialistkou ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Veronikou jsem si vybrala program na šest měsíců a dostala jsem výživový plán sestavený přímo pro mou osobu.

Ze začátku jsem úplně nevěřila, že bych mohla zhubnout a cítit se mnohem lépe, ale povedlo se. Změnila jsem jídelníček, přidala trochu pohybu a velice brzy byly změny poznat. Okolí si začalo všímat, chválili mě, že mi to sluší, že jsem jistě zhubla. I na oblečení a zdraví to bylo poznat.

Svět zdraví všem doporučuji, ať už chtějí hubnout z jakéhokoliv důvodu.

Nikola Havlíková

Věk: 20
Výška: 156 cm
-7.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 65.9 kg 58.5 kg
Obvod pasu 88 cm 70 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdena Frostová

ZDRAVÍ SE MI HROUTILO POD RUKAMA…

Co mě přivedlo do Světa zdraví? Mým problémem bylo stravování. Během dne jsem jedla nepravidelně a večer jsem to "dorazila“. Jelikož jsem měla i...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů