Jan Zunt

Zhubl jsem 25kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě

před

po

Zhubl jsem 25kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě

Proč jsem začal hubnout. Jednoho dne jsem se rozhodl, že pro sebe něco udělám. Měl jsem nadváhu, velké břicho a necítil jsem se dobře. Rozhodl jsem se zhubnout a tak jsem sedl k počítači a začal  hledat centra, kde by mi mohli poradit. Na internetu jsem si našel různé příběhy a nemohl jsem věřit, že někdo dokázal zhubnout až 25-30 kg. Na stránkách Světa Zdraví ,který jsem si vybral jsem zadal své telefoní číslo a druhý den se mi ozvali.  Hned jsme si domluvili schůzku. Konzultace a schůzka byla velmi příjemná a motivační. Nadchla mě pro změnu. Nechal jsem si udělat krevní vyšetření a byl jsem hodně překvapený, jak špatně na tom jsem. Můj dietolog mi vysvětlil jaká zdravotní rizika se pojí s těmito výsledky a doporučil jak nadváhu a zdravotní rizika řešit. A tak jsem začal s novým jídelníčkem na plno. Nejhorších bylo asi prvních 14 dní, byl jsem unavený a hladový i přesto, že jsem dodržoval gramáž mých jídel .Po těchto dnech se mi vše změnilo, nejhorší jsem měl za sebou a postupně začaly být vidět výsledky. Čas ubíhal a já hubnul kilo po kile. Když bych to chtěl zkrátit: miloval jsem pivo, každý týden jsem vypil 10 piv, nejedl jsem pravidelně a hlavně jsem nesnídal. Spánek byl také u mě problém a bolení hlavy dost časté. Po změně stravy a dodržování správného jídelníčku jsem se všech neduhů zbavil, začal jsem pravidelně jíst, volit lepší jídla, pravidelně a dostatečně spát a kromě nadváhy pominuly i bolesti hlavy. Nyní se cítím dobře,  jídelníček stále dodržuji, zhubl jsem 25kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě.

Jan Zunt

Věk: 37
Výška: 185 cm
-24.8 kg
před po
Hmotnost 119.2 kg 94.4 kg
Obvod pasu 116 cm 95 cm

Můj specialista


Další příběh

před

po

Petra Štěrbová

Díky Světu zdraví mám ze sebe velmi dobrý pocit

Sama bych nikdy nezačala. Do Světa zdraví jsem se dostala díky mé kamarádce, která už delší dobu poslouchala moje nářky nad tím, jak jsem...

Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů