Václav Osička

Zhubl jsem bez hladovění a svět zdraví mě naučil, že lze zhubnout i zdravě.

před

po

Zhubl jsem bez hladovění a svět zdraví mě naučil, že lze zhubnout i zdravě.

Václav Osička  37 let

 

Svět zdraví ve Vyškově jsem začal navštěvovat, na doporučení kamaráda, od října 2016 do dubna 2017. Mým cílem bylo snížit váhu, hlavně shodit „pneumatiku“ v oblasti břicha, nabrat svalovou hmotu  a odnaučit se špatným stravovacím návykům, které se začaly v mém věku projevovat.  Podařilo se.  

 

Za 6 měsíců mám 8 kg dole, cítím se podstatně lépe.

 

Zjistil jsem, že i bez hladovění  lze zdravě hubnout. Pokud přidáte i pohyb, výsledky jsou rychle znát.  Budu dále pokračovat sám. Už vím jak na to a navíc je to zábava.

 

Děkuji paní Dufkové a týmu Světa zdraví za péči, kterou mi věnovali. 

6 měsíců

Má specialistka


Další příběh

před

po

Blanka Kordová

Štěstí při mně stálo, že jsem objevila SVĚT ZDRAVÍ.

Na začátku mého příběhu byla nemoc a běhání po různých vyšetřeních. Při jednom čekání na lékaře  jsem odposlouchávala rozhovor dvou paní, kdy...

-20 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů