Jarmila Dostálková

Zhubla jsem 25 kg za 10 měsíců bez zbytečného odříkání a hladovky.

Zhubla jsem 25 kg za 10 měsíců bez zbytečného odříkání a hladovky.

Do Světa zdraví jsem vstupovala s velkými obavami. Přestože doma váhu nemám, podvědomě jsem tušila, že výsledky prvního měření pro mne budou velkým šokem. Mám tam vůbec jít? Styděla jsem se sama před sebou. Nakonec jsem se odhodlala a 3. 7. 2013 poprvé vstoupila do dveří Světa zdraví. Od té chvíle se můj život změnil o 180 stupňů.

Ve Světě zdraví mne přivítala s úsměvem na rtech sympatická asistentka. Poté, co mne převážila a přeměřila, jsem poprvé poznala svou výživovou specialistku. Podrobně popsala složení mého těla a mé podvědomí nelhalo, výsledky byly opravdu k pláči. Ručička váhy se zastavila na 128 kilech a mé tělo se cítilo na 118 let. Byla jsem zoufalá a uvědomila jsem si, že pokud s tím ihned něco neudělám, špatně dopadnu.

V tu chvíli mě má specialistka dodala odvahu a nabídla mi program šitý přímo na míru. Když jsem od ní odcházela, už jsem věděla, že můj stav jde řešit a těšila jsem se, jak kompletně změním svůj život.

Od té doby docházím do Světa zdraví pravidelně a máme za sebou s mou specialistkou ohromný kus práce.

Zhubla jsem 25 kg za 10 měsíců, to vše bez zbytečného odříkání a hladovky.

Bez pohybu už si svůj život nedovedu představit. Líbím se sama sobě a hlavně se zlepšil také můj zdravotní stav. Vím, že chci v hubnutí pokračovat a vím, že se mi to bude dařit, protože na všechny hubnoucí problémy dostávám řešení od mé specialistky.

Zjistila jsem, že ke správné váze se člověk musí projíst, jen vědět jak.

Jarmila Dostálková

Věk: 63
Výška: 164 cm
-24.2 kg
před po
Hmotnost 127.4 kg 103.2 kg
Obvod pasu 133 cm 121 cm

Další příběh

před

po

Vlastislava Lišková

Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

Přišla jsem pouze ze zvědavosti Do Světa zdraví jsem přišla pouze ze zvědavosti, jak je na tom má aktuální zdravotní stránka. Zhrozila jsem se,...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Poděbrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů