Naděžda Šmoldasová

Zhubla jsem téměř 10 kg a nepocítila při tom jakékoliv větší omezení a hlad

před

po

Zhubla jsem téměř 10 kg a nepocítila při tom jakékoliv větší omezení a hlad

Od mládí se mi vždycky na váze ukázalo minimálně o 5 kg víc než mým spolužačkám. Bojovala jsem s rodovou dispozicí silných stehen.

Jak život přinášel dobré i špatné časy, tak se pohybovala i moje hmotnost. Když se na váze ukazovalo víc jak 75 kg, začala jsem být už dosti nespokojená se svým tělem. Pokoušela jsem se omezovat v jídle nebo držet "zaručené" diety. S přibývajícími léty se ale nedostavovalo hubnutí, ale téměř vždycky nemoc.

Po 50. narozeninách jsem se pomalu ale jistě smiřovala s tím, že už se s tím nedá nic dělat. Zcela náhodně jsem si přečetla nabídku Světa zdraví, že mi pomohou zhubnout. Zašla jsem se informovat a rozhodla jsem se dát si poslední šanci.

Povedlo se. Teď už vím, že to jde i bez namáhavého a upoceného cvičení. Úpravou jídelníčku, pravidelným přísunem kvalitní stravy a trochou pohybu se mi dařilo. 

Vždycky jsem se vyhýbala fotoaparátům, nosila volné, splývající a zakrývající oblečení. Nyní už nemusím.

Zhubla jsem téměř 10 kg a nepocítila při tom jakékoliv větší omezení a hlad. Už nyní se cítím skvěle, ale pokusím se zbavit ještě nějakého toho „kilča“. 

Děkuji všem za trpělivost a přeji mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.

Naděžda Šmoldasová

Věk: 54
Výška: 167 cm
-8.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 83 kg 75 kg
Obvod pasu 85 cm 81 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Tomáš Neumann

Je až neskutečné, jak člověk čiší novou energií s každým kilogramem, který se mu podaří zhubnout.

Do Světa zdraví jsem se dostal de facto náhodou, díky kolegovi z práce. Vzhledem k našemu hektickému zaměstnání s nerovnoměrně...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů