Alena Jirušová

Zjištění, že to jde i bez nervů a velkého odříkání, bylo báječné

před

po

Zjištění, že to jde i bez nervů a velkého odříkání, bylo báječné

Jmenuji se Alena a je mi 46let. Spoustu let jsem zkoušela všechny možné diety, koktejly, náplasti apod. a střídavě s úspěchem i neúspěchem bojovala s váhou. Jednou mě na ulici oslovila slečna a dala mi reklamní letáček do Světa zdraví. Byla jsem právě ve fázi já a moje váha – rovná se neúspěch, a tak jsem si řekla, že to zkusím.

 

Byla jsem mile překvapená hned na začátku

 

Zavolala jsem na telefonní číslo z letáčku, objednala jsem se a vyrazila na první konzultaci. Byla jsem příjemně překvapená už při vstupu. Usměvavá paní asistentka mě mile přivítala, zapsala, změřila, zvážila a za malou chvíli už jsem seděla u paní specialistky, která mi na základě všech měření vysvětlila, jak na tom jsem. Že špatně, to jsem tušila už sama, když jsem tam šla, ale že až tak moc jsem pochopila až tam. Z výsledků jsem byla dost zděšená a poslední kapkou byla informace, že stáří mého těla odpovídá věku 70let, což bylo dost děsivé. Rozhodnutí bylo rychlé „ Buď teď nebo nikdy ‘‘.

 

Můj nový návod na životní styl

 

Následovalo několik vyšetření (krev, moč, …) a vyplnění dotazníku ohledně mých stravovacích návyků a životního stylu do této doby. Na další konzultaci jsem obdržela – jak já říkám „ Můj nový návod na životní styl.‘‘ Po jeho přečtení jsem byla v lehkém šoku. To nemůžu zvládnout! Čas však ukázal, že ano.

Dostala jsem zápisník a radu, ať si pravidelně zapisuji, co a kdy jím. Když jsem ho prvně otevřela, zaujala mě hned první věta „ Život je příliš krátký na to, abychom byli nešťastni. V jakémkoli směru.‘‘ A právě tento zápisník a ono zapisování mi i moc v mých začátcích pomohly. Každý den jsem si vše zapsala a přečetla novou další povzbuzující větičku.

 

Bonusem mi byly i nějaké nové kousky v mém šatníku

 

Tak uplynul první měsíc, druhý, třetí … a s každým dalším měsícem mé tukové zásoby pomalu, ale jistě, odcházely. Zjištění, že to jde i bez nervů a velkého odříkání, bylo báječné. Začalo mě bavit kombinovat jídla a učit se i novým postupům v jeho přípravě. Má psychika i drobné zdravotní problémy se pomalu začaly zlepšovat. Bonusem mi byly i nějaké nové kousky v mém šatníku, o kterých jsem dříve jen snila. Po roce mého úsilí jsem snížila svou váhu o 17kg a co víc, stáří mého těla nyní už odpovídá věku 46let.

A co mě osobně tahle zkušenost dala? Spokojenost, vyrovnanost a dobrý pocit z toho, že jsem to dokázala.

Alena Jirušová

Věk: 47
Výška: 169 cm
-17.4 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 95.8 kg 78.4 kg
Obvod pasu 112 cm 98 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Miroslav Huráb

Za 6 měsíců jsem zhubl o 14 kg.

Na naléhání své ženy jsem, pod dohledem paní Petry Liškové, kterou moc chválím,   zhubl za 6 měsíců o 14 kg, v pase jsem o 11 cm a přes...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů