Vladimír Jalovecký

Kvůli bolesti kyčle jsem se nemohl moc hýbat. Kila začala přibývat

po

Kvůli bolesti kyčle jsem se nemohl moc hýbat. Kila začala přibývat

Od mládí sportuji, ale na začátku roku 2016 mě začala bolet pravá kyčel a musel jsem přestat sportovat. Od podzimu 2016 se zdravotní stav zhoršoval, a proto jsem se hýbal jen minimálně. Strava zůstala stejná, ale váha se stále zvyšovala. Moje paní mě poslala do Světa zdraví, abych se sebou začal něco dělat.

Začal jsem zdravěji jíst a více chodit pěšky

Chtěl jsem zhubnout 10 kilogramů váhy a s tím mi pomáhala svými radami výživová poradkyně Denisa Černá. Úplně jsem přestal jíst pečivo z bílé mouky, nahradil ho žitným chlebem a předeším knäckebrotem. Denně jsem jedl bílé jogurty s nízkým obsahem tuku - Skyr a řecký jogurt. Ty jsem konzumoval s ovocem a Smart snacky. Vylepšit jsem musel i pitný režim, a to častějším doplňováním čisté vody. Začal jsem jíst více zeleniny (především mrkev, salátové okurky a meloun) a ovoce (jablka, nektarinky atd.). 5x týdně jsem praktikoval rychlejší chůzi cca 5 kilometrů. 

Cítím se mnohem lépe a bolesti slábnou

Tímto vším se zlepšil můj metabolismus a kila šla rychle dolů. Za tři měsíce jsem zhubl 10 kilogramů a nadále si udržuji uvedenou hmotnost správným životním stylem. Cítím se mnohem lépe a bolesti kyčle postupně ustupují. Mohu již bez problémů chodit a dokonce i běhat.

Za příkladné vedení na zlepšení mého zdravotního stavu děkuji pracovnicím Světa zdraví v České Lípě, Zuzaně Semelkové z recepce a především poradkyni Denise Černé za přípravu výživových postupů.

 

Vladimír Jalovecký

Věk: 61
Výška: 178 cm
-10.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 87 kg 77 kg
Obvod pasu 100.5 cm 90 cm

Další příběh

před

po

Eva Křenovská

Nikdy není pozdě začít. Ani v 72 letech!

O Světě zdraví mě informovala kamarádka, která již úspěšně navštěvovala odborné konzultace u pana Vaňka v pražské poradně v Dlážděné ulici....

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 1 - Dlážděná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů