Kristýna Naščáková

Zlepšila se mi kondice a hlavně nálada

před

po

Zlepšila se mi kondice a hlavně nálada

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z internetu. Hledala jsem nějakou pomoc ohledně hubnutí. Nikdy jsem nebyla hubená, ale po porodu se moje váha vyšplhala hodně vysoko. Všichni okolo mě hubli a já pořád nic. Snažila jsem se držet diety, ale marně. Věděla jsem, že sama to nezvládnu a potřebuji pomoc. Proto jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a přihlásila jsem se na první konzultaci.

Paní specialistka mě skvěle namotivovala

Po základní diagnostice ve Světě zdraví, kde jsem se dozvěděla svůj zdravotní stav, bylo rozhodnuto. Paní Simona Černá si mě vzala do péče, skvěle mě namotivovala a dodala mi odvahu. Mou největší motivací bylo zlepšení kondice, celková změna vzhledu a hlavně to, že se chci cítit skvěle a už se přestat stydět za svou postavu.

Zlepšila se mi kondice i nálada

Za 5 měsíců jsem shodila bezmála 11 kilo a cítím se báječně. Nejen, že si toho všímají moji kamarádi, ale i já sama cítím zlepšení kondice, zdravotního stavu a nálady. Určitě budu v hubnutí pokračovat dále. Můj cíl je 20 kilo a věřím, že s pomocí Světa zdraví to bude možná i víc.

Kristýna Naščáková

Věk: 24
Výška: 160 cm
-12.2 kg
před po
Hmotnost 89.8 kg 77.6 kg
Obvod pasu 119 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Veronika Fráňová

Veronika se cítí za tři měsíce o pět let mladší

  Mnoho hesel mi vířilo hlavou, když jsem se rozhodla napsat svůj příběh a podělit se tak o své dojmy a zkušenosti se Světem zdraví....

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 6

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů