Zdeněk Koťátko

K jídlu dnes přistupuji úplně jinak. A mám daleko více energie

před

po

K jídlu dnes přistupuji úplně jinak. A mám daleko více energie

Je mi 39 let a jsem aktivní sportovec. Dlouho jsem přemýšlel o změně svého jídelníčku, abych se cítil lépe. Abych byl méně unavený a měl na všechno dost sil.

Svět zdraví jsem dostal jako dárek

Snažil jsem se jíst zdravě a střídmě podle různě posbíraných rad, ale snížit váhu se mi nedařilo. Proto jsem velmi uvítal, když jsem dostal poukaz na návštěvu Světa zdraví.

Každá konzultace měla svůj smysl

Na první návštěvě mě ve Světě zdraví změřili, zvážili a navrhli mi výživový plán přímo na tělo. V následných konzultacích mě opět zvážili a hned jsem viděl, zda jsem na správné cestě. To mě dále motivovalo v prováděných změnách. V těchto konzultacích se mi trpělivě věnovala specialistka paní Henychová. 

Rady specialistky jsme se ženou změnili přístup k jídlu

Doporučila mi cvičení vhodné pro můj typ a ukazovala mi, v čem mohu zlepšit svou stravu. Díky jejím radám a receptům, které inspirovaly i moji ženu, jsme jednak změnili náš jídelníček, ale hlavně přístup k našemu stravování. Změnil jsem přístup od jíst málo na jíst dostatečně, a to vhodnou stravu.

Mám daleko více energie než dříve

Nyní již nemám takové pocity hladu, kdy jsem se nedokázal zasytit. Zároveň vidím stále cíl a dokáži tak lépe zvládat své chutě na sladké. Zejména na různých oslavách, kde je snadno dostupné. Změna přístupu tedy vedla ke snížení mé váhy a k pocitu větší energie. A také pohody v mém životě. A za to Světu zdraví moc děkuji.

Tabulka výsledků

Zdeněk Koťátko

Věk: 41
Výška: 169 cm
3 měsíců
před po
Hmotnost 68.2 kg 66.4 kg
Obvod pasu 75 cm 75 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Anna Petrusová

Po šesti měsících tohoto programu jsem o 13kg lehčí

Jmenuji se Anna Petrusová a před rokem a půl se mi narodila dcera. Stejně jako většina maminek jsem už během těhotenství začala nabírat na...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů