Štěpán Novák

Znovu jsme si připomněli, jak důležité jsou pravidelné stravovací návyky a pohyb

před

po

Znovu jsme si připomněli, jak důležité jsou pravidelné stravovací návyky a pohyb

Milá paní Zemanová a celý týme Světa zdraví, chtěla jsem vám moc poděkovat za vaši práci, milý přátelský přístup a skvělé poradenské služby.

Můj syn u Vás byl moc spokojený

Můj syn Štěpán k vám chodil vždy moc rád a myslím, že to bylo právě tím, že jste ho vždy nechala mluvit a poslouchala, co říká.

Za výsledky jsme zodpovědni i my jako rodiče

Naše výsledky jsou určitě lepší než na začátku, i když vím, že by to mohlo být ještě lepší. To ale rozhodně nesouvisí s prací vaší, ale naší jako rodičů a všech našich blízkých. A co nám celá tato zkušenost dala?

Pravidelná strava a pohyb. To je to, co jsme se naučili

Znovu jsme si připomněli, jak jsou pravidelné stravovací návyky důležité, jak důležité je jíst několikrát denně vyváženou stravu a také to, jak důležitý je pohyb. Vše ale tak nějak bez drilu a přirozeně. Ještě jednou děkujeme za všechno a přejeme spoustu dalších spokojených klientů, jako jsme my.

PS: Tady je pár slov od Štěpána: Chodil jsem k vám moc rád a jsem rád, že jsem zhubnul. Těším se, že se zase uvidíme. Mějte se krásně. 

Tabulka výsledků

Štěpán Novák

Věk: 10
Výška: 145 cm
0.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 45.4 kg 46 kg
Obvod pasu 73 cm 71 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Michaela Lipková

O 8Kg lehčí a krásnější

Do Světa zdraví jsem přišla ze zvědavosti. Jsem docela skeptická co se týká hubnutí, ale rozhodla jsem se to vyzkoušet. Byla jsem velmi mile...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů