Svět zdraví Chrudim

ulice Obce Ležáků 835

Vítáme vás na stránkách poradny Svět zdraví Chrudim. Sídlíme v Chrudimi směr Slatiňany. Na naší poradně vás rádi seznámíme s konceptem Světa zdraví. Na základě naší unikátní metabolické diagnostiky KNT vám zpracujeme výživový plán na míru. KNT je unikátní metoda, jejímž autorem je RNDr. Petr Fořt, CSc. Na profesionálních přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví vám provedeme základní diagnostiku organismu a určíme míru vaší stresové zátěže. Poté Vás čeká odborná konzultace s výživovým specialistou, konkrétní rady a doporučení pro zlepšení kondice a vhodné stravování.


Pokud zavoláte nebo vyplníte dotazník níže, zavolá vám milá asistentka Simona, která se s vámi domluví na nejvhodnějším termínu návštěvy. Odborně se vás pak ujmou kolegyně Anna, Hanka nebo Martina. Věříme, že naše spolupráce neskončí u jedné návštěvy, ale společně dosáhneme vašeho cíle. Ať už je to redukce váhy nebo naopak její nárůst. Pomůžeme vám i co se týče zlepšení kondice a zdraví. Naše zaměření je komplexní, nespecializujeme se jen na hubnoucí klienty, s výživou dokážeme poradit také dětem, sportovcům nebo diabetikům.

Kontakt

Adresa:
ulice Obce Ležáků 835
53701 Chrudim

tel.: 770 141 160
E-mail: chrudim@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8.30 - 17.00
úterý 8.30 - 17.00
středa 10.00 - 18.00
čtvrtek 8.30 - 17.00
pátek 8.30 - 17.00
sobota dle dohody
neděle zavřeno
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Kateřina Stráčková

Cítím se daleko lépe a do schodů už nefuním

Chci se s vámi podělit o mé  zhubnutí po 3měsíčním  docházení do Světa zdraví  v Chrudimi. Od malička jsem měla problémy s váhou. V první třídě základní školy jsem dokonce měla ve zdravotních  dokumentech napsáno „poněkud obézní dítě.“ Říkali mi "Otylka"... Celou základní školu mě provázely posměchy od spolužáků, psali o mně, že jsem ...

Má specialistka

Hana Sobotková

-10 kg
3  měsíce
Více

Marie Leksová

Neměla jsem problémy s nadváhou. Byla jsem spíše zvědavá, jak na tom jsem

Jmenuji se Marie Leksová, je mi 59 let. Problémy s nadváhou nemám. Do Světa zdraví jsem se dostala náhodou. Pracovala jsem zrovna na počítači, kde se mi objevila nabídka ze Světa zdraví. Přemohla mě spíše zvědavost, jak jsem na tom se zdravím Jak bych se měla správně stravovat a naopak, čeho bych se měla vyvarovat. Některé výsledky mě překvapily. Přiznám se, že nedodržuji úplně...

Má specialistka

Anna Kopecká

-3 kg
6  měsíců
Více

Stanislav Hejduk

Když člověk opravdu chce, dokáže všechno

Na podzim minulého roku jsem začal výrazně pociťovat změny na svém tělě. V noci jsem špatně spal, budil jsem se. V průběhu dne jsem se cítil unavený, k tomu se přidala i nechuť k aktivitám, které pro mě byly do té doby takřka zásadní - výlety na kole, jít si zahrát tenis nebo se projet na kolečkových bruslích. Nemohl jsem usnout. Nezabíralo ani dát si navečer pivko Vyzkoušel jsem různé...

-10 kg
6  měsíců
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů