Hledáte práci, která má smysl? Přidejte se k nám a pomáhejte lidem žít zdravě!

Ivana, Lenka a Mirka – specialistky z pobočky Svět zdraví, Praha 1 - Dlážděná.

Poznejte nás

Svět zdraví je dynamicky se rozvíjející franchisový koncept působící v oblasti zdraví, výživy, kondice a úpravy váhy. Nahlédněte k nám a staňte se součástí jedinečného konceptu!

Atraktivní obor

Stále více lidí si uvědomuje, jak strava ovlivňuje nejen jejich hmotnost, ale zejména zdraví a kvalitu života jednotlivce a celé rodiny. Působíme v oblasti zdraví, kondice a úpravy váhy a pomáháme lidem osvojit si zdravé stravovací návyky pro lehčí život.

Unikátní systém

Naše činnost je založena na vysokých profesních standardech a unikátním systému poradenství Komplexní nutriční typologie, která byla vyvinuta ve spolupráci s předním českým odborníkem na výživu RNDr. Petrem Fořtem, CSc.

Komplexní
nutriční typologie

Koncepce našeho poradenství je založena na Komplexní nutriční typologii. Jedná se o unikátní metodu, s jejíž pomocí na základě diagnostiky, dotazování klienta, určení pH a biochemického vyšetření krve dokážeme sestavit zcela individuální osobní výživový plán „ušitý na míru“.

Nadstandardní služby

Klientům poskytujeme nadstandardní poradenské služby pro přirozené a trvalé zhubnutí a zdravý životní styl. Poradenství je založeno na metodě Komplexní nutriční typologie. Klienty je tato unikátní služba velmi pozitivně vnímána a žádána.

Ryze česká společnost

Máme za sebou více než 22 let praxe v oboru. S budováním sítě poraden jsme začali v roce 2010 a již počátkem roku 2011 jsme otevřeli první pobočku. Dnes koncept zahrnuje celkem 68 provozoven v České republice a 17 na Slovensku.

Expanze

V současné době expandujeme mimo ČR pod názvem SUNKINS. V lednu 2015 jsme otevřeli první provozovnu v Polsku a jednáme se zájemci o master licenci z dalších evropských zemí.

Naši specialisté

Ve Světě zdraví pracuje 176 profesionálně vyškolených specialistů, díky jejichž péči dosahují naši klienti optimální váhy a zlepšení celkové kondice. Naším programem prošlo již více než 62 tisíc spokojených klientů.

Vědecko-lékařská rada

Garantem kvality služeb Světa zdraví je Vědecko-lékařská rada. Jejími členy jsou přední čeští odborníci na výživu a lékaři se specializací na oblasti související s výživou, oběhovým systémem atd.

Seznamte se s majitelem společnosti

I do práce se můžete těšit

Naší snahou je vytvářet příjemné pracovní prostředí, ve kterém vládne přátelská atmosféra, lidé jsou sdílní a otevření a vzájemně spolupracují.

Pracovní prostředí

Neformální firemní kultura a přátelské pracovní prostředí jsou jedním ze základních pilířů našeho úspěchu. Na našich moderních pobočkách na vás dýchne příjemná rodinná atmosféra. Neváhej a přidej se k nám! Právě teď je ten správný čas!

Technologie

Abychom vám pomohli získat více klientů, neustále pracujeme na vylepšení našich webových stránek a využíváme nejmodernější proudy marketingu, abyste byli stále vidět. Pro práci s klienty pak využíváte propracovaný interní systém a spoustu dalších nástrojů pro zjednodušení vaší práce.

Benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme motivační finanční ohodnocení na základě jejich výkonu. Zaměřujeme se na jejich neustálé vzdělávání a profesní růst, ale umíme se také dobře bavit. Během roku připravujeme několik společných mimopracovních akcí, kde se můžete se svými kolegy z jiných poboček lépe poznat a vyměnit si cenné zkušenosti.

Motivace

Pro naše zaměstnance máme nastavený program ocenění a uznání, která jsou udělována specialistům a pobočkám v síti Svět zdraví za úspěchy dosažené ve svém oboru. Udělováním těchto ocenění a uznání vzdáváme hold tvrdé práci a zároveň ctíme vaše odhodlání být úspěšný a prosadit se. To zvyšuje vaši pověst u kolegů a klientů.

Podpora

Každý nový zaměstnanec projde úvodním zaškolením, ve kterém vás naučíme vše, co budete pro práci ve Světě zdraví potřebovat. Všichni zaměstnanci jsou od prvního dne zvyklí si pomáhat, a proto se neváhají obrátit na zkušenějšího kolegu s žádostí o radu nebo pomoc. Všichni táhneme za jeden provaz.

Vzdělávání a rozvoj

Dlouhodobě si zakládáme na kvalitě poskytovaných služeb a odbornosti našich specialistů. Systém kreditového školení s názvem Akademie Světa zdraví je vůbec nejrozsáhlejším vzdělávacím projektem v oblasti výživového poradenství v ČR. Cílem je zajistit specialistům nejnovější poznatky z oboru, aby mohli svým klientům předávat zkušenosti a znalosti nejvyšší kvality. Nad rámec povinných školení mohou specialisté dále získat specializaci v oblastech jako je například sportovní výživa, výživa dětí, výživa diabetiků, celiaků a další. Ptáme se našich specialistů, co chtějí umět, a šijeme pro ně školení na míru. Lektory jednotlivých školení jsou vždy přední odborníci na výživu.

Jaké je u nás pracovat

Kdo jiný vám atmosféru u nás představí lépe než vaši budoucí kolegové? Několik z nich vám poví, jak se jim ve Světě zdraví pracuje, čeho si cení a proč si vybrali právě Svět zdraví.

Vize a hodnoty

Nemáme pravidla, máme hodnoty.

PŘÁTELSKOST

praktický přístup k řešení klientových problémů / jednoduchost řešení

PROFESIONALITA

odborné rady a doporučení / průběžné konzultace osobně, po telefonu i e-mailem

VÝSLEDKY

stabilní výsledky bez jo-jo efektu / nejen ztráta nadváhy, ale především zlepšení kondice

PRAKTIČNOST

individuální, ale komplexní přístup / ihned využitelné informace / programy sestavené „na tělo“

Seznamte se s naším týmem

Poznejte ty, kteří stojí za vznikem a rozvojem franchisového konceptu Svět zdraví. Na centrále stejně jako na všech pobočkách Světa zdraví na vás dýchne příjemná a přátelská atmosféra. Neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a posouváme naši společnost dál. Jsme tu pro vás, abychom vás podpořili, motivovali a vytvořili ty nejlepší podmínky pro vaši práci ve Světě zdraví.

Josef Hůla

Majitel společnosti

Na co lze být více hrdý než na to, že Váš úspěch je založen na pomoci lidem s jejich zdravím, váhou a kondicí? Svět zdraví je pro mne spojení životní dráhy s užitečností.

Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

Se mnou se setká každý specialista, než jej vypustím do Světa, abych prověřila jeho znalosti …

Eva Kuhnová

Projektová asistentka

Díky práci ve Světě zdraví si žiju svůj zdravý sen. Podílím se na vývoji KNT a klientům předávám zdravé recepty …

Martin Kolář

Supervizor provozoven Světa zdraví

Královny krásy na soutěžích Miss slibují, že když vyhrají, budou bojovat za světový mír. Já šel do Světa zdraví, abych se stal nejlepším specialistou …

Martin Noha

Manažer online projektů

Ve Světě zdraví se starám o to, abychom měli spoustu spokojených klientů. Každý kontakt je pro mě důležitý a jedinečný.

Markéta Hrodková

Marketingový manažer

Za svoji kariéru jsem pracovala na mnoha zajímavých pozicích v oblasti marketingu a PR. Ve Světě zdraví jsem ve stejné roli.

Petra Králová

Asistentka marketingu

Mezi mé zájmy patří především rodina (dvě děti a manžel), se kterou trávím každý volný čas.

Tereza Boháčová

Asistentka vedení firmy

Vždy byla u mě rodina na prvním místě, a proto se snažím veškerý volný čas trávit pohromadě s nimi. Ráda relaxuji v přírodě, a tak mezi mé záliby …

Beáta Jelínková

Recepční

Nemám ráda nudu, a proto veškerý volný čas věnuji nejrůznějším aktivitám. Miluji sporty, výlety v přírodě, dobrou zábavu a hlavně svojí rodinu a přátelé.

Kde nás najdete

Vyberte si z 68 provozoven Světa zdraví v ČR tu, která vám je nejblíž.

Jak se k nám přidat

1. Pošlete životopis

Líbí se vám naše práce? Neotálejte a rovnou nám zašlete svůj životopis.

2. Ozveme se

Do tří dnů se s vámi spojíme a rádi vás potěšíme pozváním na pohovor.

3. Pohovor

V prvním kole se setkáte s vedoucím pobočky, který hledá posilu a projdete odborným testem.

4. Rozhodnutí

Na nové kolegy se vždy těšíme. Výsledek pohovoru vám dáme vědět co nejdříve.

Hodím se na práci specialisty?

Vyzkoušejte v testu, zda se hodíte pro práci specialisty. Test Vám zabere 5 minut a ihned po jeho dokončení dostanete do e-mailu jeho vyhodnocení.

Koho hledáme?

Práce u nás je pro všechny, kdo se nebojí výzev. Jestli jsme vás zaujali, podívejte se, koho právě hledáme.

2

Pracovní příležitosti pro asistentky

24

Pracovní příležitosti pro specialisty

2

Pracovní příležitosti
na centrále

Asistentka - Mělník
Do našeho týmu přijmeme milou, usměvavou a komunikativní kolegyni na plný úvazek.
Asistentka / recepční - Svět zdraví Praha 9 Stoliňská/Náchodská (hlavní pracovní poměr)
Asistentka Svět zdraví Pardubice
Ve Světě zdraví pomáháme našim klientům žít lehčí a spokojenější život pomocí úpravy stravovacích návyků. Zajímáte se o zdravý životní styl? Pomáháte rádi lidem? Jsou za Vámi vidět pracovní výsledky? Máte rádi kontakt s lidmi? Pak možná hledáme právě Vás!
Asistentka Světa zdraví - Ústí nad Orlicí
Vhodné pro maminky na mateřské - záskoky v době dovolených popř. nemocenské
Asistentka Světa zdraví v Liberci
Do našeho týmu přijmeme usměvavou, milou a komunikativní kolegyni na plný úvazek
Asistentka Světa zdraví v Praze 2
Do našeho týmu hledáme milou, usměvavou a komunikativní kolegyni na plný nebo částečný úvazek
Asistentka Světa zdraví v Praze 9
Do našeho týmu hledáme kolegyni na částečný nebo plný úvazek ...
Hledáme: Specialista/ka výživy Brno Koliště
Přidejte se do našeho malého týmu na plný nebo zkrácený úvazek
Nová příležitost do zavedené poradny v Karviné Nutriční terapeut-ka / asistentka
Máte vzdělání nebo praxi v oblasti zdravé výživy? Máte za sebou zkušenosti v oblasti zásad zdravého vaření ? Sledujete aktuální trendy ve zdravé výživě? Jste sympatičtí, komunikativní, s výbornými odbornými a obchodními dovednostmi? Chápete, že fyzická a psychická stránka Vašeho těla je propojena? Chcete práci u jedničky na trhu? Hledáme skvělou kolegyni-kolegu do naší zavedené poradny v Karviné. Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vás :)
Nová příležitost v zavedené pobočce
Chcete si sami ovlivnit , kolik si můžete vydělat? Chcete se zdokonalovat, chcete pomáhat a radit druhým, jak se ve výživě vyznat, a najít pro ně to správné? Máte motivaci i energii, jste komunikativní, umíte poradit a obchod pro Vás není ošklivé slovo? Pak možná právě Vám držíme místo v našem příjemném týmu! Právě teď se otevírá příležitost v zavedené poradně v Mladé Boleslavi.
Nutriční terapeut/ka - výživový poradce PLZEŇ
Hledáte práci, která má smysl? Přidejte se k nám a pomáhejte lidem hledat zdravý životní styl
Nutriční terapeut/výživový poradce Mělník
Zajímá Tě moderní životní styl, zdravá výživa? Chceš být špičkou v oboru? Chceš pomáhat a radit druhým, jak se ve výživě vyznat, a najít pro ně to správné? Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici Výživový specialista Jsme Svět zdraví - největší síť výživových specialistů v České republice. Od roku 2010 jsme pomohli tisícům našich klientů při řešení jejich potřeb týkající se výživy. Ať to jsou muži, ženy, maminky po mateřské, senioři, děti nebo sportovci. Pro každého z nich se vždy snažíme najít to nejoptimálnější řešení.
Nutriční terapeut/výživový poradce Česká Lípa
Zajímá Tě moderní životní styl, zdravá výživa? Chceš být špičkou v oboru? Chceš pomáhat a radit druhým, jak se ve výživě vyznat, a najít pro ně to správné? Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici Výživový specialista Jsme Svět zdraví - největší síť výživových specialistů v České republice. Od roku 2010 jsme pomohli tisícům našich klientů při řešení jejich potřeb týkající se výživy. Ať to jsou muži, ženy, maminky po mateřské, senioři, děti nebo sportovci. Pro každého z nich se vždy snažíme najít to nejoptimálnější řešení.
Poradce výživy / nutriční terapeutka - Praha 4 Budějovická
Přidejte se k nejúspěšnějším poradnám.
Poradce výživy/nutriční terapeut poradna Tábor
Hledáme s nástupem ihned poradce výživy/nutričního terapeuta pro poradnu Světa zdraví v Táboře (rozšíření týmu).
Specialista - Svět zdraví Jesenice u Prahy
Specialista Svět zdraví Praha 9 Prosek
Specialista/ka Světa zdraví Žďár nad Sázavou
Specialista/ka zdraví a dietologie Most
Specialista/ka zdraví a dietologie Ostrava
Specialista/ka zdraví a dietologie Vyškov
Specialistka/ta Světa zdraví v Ústí nad Orlicí
Specialistka/ta Světa zdraví v Ústí nad Orlicí
Výživový poradce Jablonec nad Nisou
Výživový poradce Jablonec nad Nisou
Výživový poradce Liberec
Výživový poradce Světa zdraví - Děčín
Zajímáte se o životní styl? Chcete se zdokonalovat v této oblasti? Jste motivovaní, energičtí, sympatičtí a komunikativní s výbornými odbornými i obchodními dovednostmi? Chcete si sami ovlivnit , kolik si můžete vydělat? Super! Máme pro vás nabídku! Hledáme parťáka či parťačku k nám do fajn týmu!
Výživový poradce Světa zdraví Teplice
Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?
Výživový poradce Světa zdraví Valašské Meziříčí
Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na plný či zkrácený úvazek
Výživový specialista Břeclav
Hledáme do svého týmu VÝŽIVOVÉHO SPECIALISTU. Máš vzdělání nebo praxi v oblasti zdravé výživy? Jsi profesionál? Máš za sebou zkušenosti v oblasti zásad zdravého vaření, výběru potravin, sleduješ aktuální trendy ve zdravé výživě? Věnuješ se tomuto oboru, stále na sobě toužíš pracovat, vzdělávat se v oboru. Tvoje práce tě baví, ale nechceš každý měsíc plakat nad výplatní páskou? Chápeš, že šťastný život je možná jen ve šťastném a zdravém těle. Víš, že psychika a fyzicka stránka jsou propojené. Chceš lidem pomáhat žít zdravější a šťastnější život? Chceš práci u jedničky na trhu. Prostředí, kde se rozhodně nebudeš nudit. Příležitost, která dává smysl. Práci, kdy pomáháte lidem. A především příjemné prostředí, kde se budete do práce těšit. Dej o sobě vědět! Těšíme se na Tebe!
Výživový specialista Jičín
Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?
Výživový specialista Karlovy Vary
Máš rád - ráda lidi a baví Tě měnit jejich životy k lepšímu? Zdravý životní styl je tvé hobby? Umíš lidi nadchnouť? Pokud ano, nabízíme Ti práci, která Tě bude nejenom bavit, ale také si vyděláš!
Výživový specialista Pardubice
Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?
Výživový specialista Světa zdraví Hradec Králové
Do svého týmu v Hradci Králové přijmeme posilu s odpovídajícím vzděláním a zájmem o zdravou výživu
Výživový specialista Trutnov
Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?
Výživový specialista Ústí nad Labem
Zajímáte se o zdravou výživu a hledáte stálou práci?
Výživový specialista Zlín
Do našeho týmu výživových specialistů ve Zlíně přijmeme kolegu/kolegyni na zkrácený úvazek.
Výživový specialista/výživová specialistka pro výživovou poradnu Svět zdraví BEROUN
Pro novou poradnu Svět zdraví Beroun hledáme výživového specialistu/výživovou specialistku. Jedná se o samostatnou, zodpovědnou a klíčovou pozici.

Pojďte k nám pracovat

Přidejte se do našich řad

Zeptejte se

Nenašli jste vše, co vás zajímá? Zeptejte se a my vám vaše dotazy zodpovíme.

Franchising

Máte vyšší ambice a spíše než specialistou byste se chtěli stát majitelem pobočky Svět zdraví? Našim partnerům – franchisantům, poskytujeme zázemí silné české akciové společnosti, možnost čerpat z letitých zkušeností zakladatelů v tomto oboru, vysokou ziskovost a pozitivní cash-flow již od prvních měsíců. Nabízíme samostatné podnikání se silným zázemím.

Jedinečná koncepce Svět zdraví Vám poskytne svobodu majitele nezávislého podnikání a zároveň výhodu silného partnera a účinnou podporu. Můžete vybudovat nezávislé podnikání, postavené na prověřeném konceptu se zcela novou a unikátní službou Komplexní nutriční typologie. Všichni franchisanti jsou našimi rovnocennými partnery. Máte tak možnost prosazovat vlastní nápady, komunikovat přímo s Vědecko-lékařskou radou a mít jistotu, že koncept je blízký mentalitou vašim klientům. Ve Světě zdraví jste samostatný podnikatel, ale na své podnikání nejste nikdy sám.

VÍCE INFORMACÍ

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů