Svět zdraví

Najít poradnu

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Máme propracovanou detailní diagnostiku, sestavujeme individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky. Řekneme vám, které potraviny pro vás vhodné jsou a které zase ne. A mohli bychom tu napsat spoustu dalších věcí.

Ale tou nejdůležitější součástí Světa zdraví jsou Lenka, Eva, Monika, Martin, Markéta, Michal, Jana, Václav, Jitka a asi 160 dalších výživových specialistů. Právě jejich opakovaná péče, diagnostika, monitoring a hlavně podpora a odborné znalosti jsou klíčem k dosažení vašeho cíle. Všichni naši specialisté jsou připraveni se po dobu programu stát vaším průvodcem a koučem, který ohlídá, aby právě váš příběh byl ten úspěšný.


Duben 2019

Svět zdraví plní svým klientům přání hubnout přes noc a přichází s nočním spalovačem SLIM NIGHT s unikátní kombinací látek.

Říjen 2018

Svět zdraví přináší nové unikátně nakombinované balíčky QUICK START 1-2-3 pro rychlý efekt hubnutí.

Září 2018

Svět zdraví nabízí svým klientům nové výjimečné proteinové tyčinky bez lepku SMART PRINCESS – příchuť jahodová, čokoládová s malinami, kokosová – které jsou ideální jako zdravá svačinka během dne.

Srpen 2018

Svět zdraví reaguje na stále vzrůstající počet klientů s potravinovou intolerancí a zavádí novou službu Potravinové intolerance na vybraných poradnách.

Červen 2018

Svět zdraví nabízí svým klientům nové sýrové sušenky SMART BREAK se zvýšeným obsahem vlákniny a bílkovin bez chemických přísad a palmového tuku s kmínem, s provensálským kořením nebo s česnekem.

Květen 2018

Svět zdraví nabízí svým klientům novou proteinovou bezlepkovou kaši SMART MASH s jahodami nebo s čokoládou s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin.

Leden 2018

Svět zdraví představuje novou aplikaci Můj svět zdraví, která doplňuje komplexní péči a podporu, kterou klientům standardně poskytujeme.
V aplikaci mají naši klienti jedinečnou příležitost jednoduše sledovat své úspěchy, vidět detailní statistiky z diagnostiky nebo si mohou vést svůj výživový deník. Je zde k dispozici i jednoduché spojení na vlastního specialistu.

Duben 2017

Na základě poznatků z poraden zavedl Svět zdraví pro své klienty novou službu INDEX HUBNUTÍ. Jde o komplexní analýzu stavu organismu včetně rozboru krve ve vztahu k hubnutí a případným rizikovým faktorům.

Březen 2017

Svět zdraví nabízí svým klientům novou detoxikační kúru řady PURE, která obsahuje tři produkty – BELLY CARE, 5 CARE, LYMPH CARE za zvýhodněnou cenu včetně shakeru a brožurky zdarma.

Únor 2017

Svět zdraví nabízí svým klientům nový kakaový a vanilkový proteinový nápoj 4H COMPLEX PROTEIN pro ochranu svalové hmoty při hubnutí a pro její nárůst při silových sportech.

Leden 2017

Svět zdraví nabízí svým klientům nové produkty z řady SMARTFOOD: Jedinečný přípravek SMART SHAKE – příchuť banán, kakao, vanilka – který spolehlivě nahradí vyvážené jídlo.
A sladké sušenky SMART BREAK – příchuť kokos, kakao, skořice – které jsou jedinými na českém trhu se zvýšeným obsahem bílkovin a přitom zcela bez chemických přísad.

Listopad 2016

Společnost SUNKINS a.s. vyvinula pro koncept Svět zdraví 4 řady prémiových doplňků stravy, které se prodávají v řadách PHARM, PURE, BURN a FOOD.

Červen 2016

Na základě poznatků z poraden zavedl Svět zdraví pro své klienty genetické vyšetření na zjištění genetických predispozic intolerance lepku a laktózy.

Březen 2016

Svět zdraví zavedl novou službu VÝŽIVA DIABETIKŮ, A to proto, že u 30 % klientů byl z výsledků biochemického vyšetření zjištěn prediabetes nebo diabetes. Navíc řada klientů se již s tímto onemocněním léčí.

Listopad 2015

Svět zdraví uvádí na trh individuální on-line cvičební videa, která respektují zdravotní stav cvičících. Reaguje tak na poptávku klientů, kteří chtějí cvičit v soukromí svého domova.

Říjen 2015

Svět zdraví nabízí svým klientům nový produkt Smart Noodles. Nová opravdu chytrá potravina neobsahuje žádné sacharidy ani tuk, zato samou vlákninu.

Září 2015

Svět zdraví reaguje na u nás stále vzrůstající počet dětí s nadváhou a zavádí novou službu VÝŽIVA DĚTÍ.

Srpen 2015

Svět zdraví se stal pro rok 2015 partnerem seriálu nočních běhů Night run.

Červen 2015

Společnost Svět zdraví přichází na trh s novým produktem Combi Protein, který je unikátní svým složením a přispívá k budování svalové hmoty i jejímu udržení při redukčním režimu.

Více informací zde

Květen 2015

Poradnami Světa zdraví prošlo již 59 016 spokojených klientů, kteří trvale zhubli celkem 233 186 kg.

Duben 2015

Společnost Svět zdraví rozšiřuje portfolio svých vlastních produktů o chytré cereálie Smart Snack, které Vám zajistí přísun komplexních sacharidů a vlákniny. Zasytí Vás na dlouhou dobu. Výborné jsou na snídani nebo jako svačina mezi hlavními jídly.

Více informací zde

Březen 2015

Společnost Svět zdraví se stala Garantem dětské výživy projektu School Snack. Podporujeme skladbu jejich svačinek a doporučujeme je jako vhodnou součást jídelníčku školním dětem.

Více informací zde

Únor 2015

Provozovny Svět zdraví začínají v rámci rozšiřování a zkvalitňování svých služeb nabízet vyšetření pomocí certifikovaného přístroje Photoplethysmograph, díky kterému zjistíte, jaký je stav Vašeho cévního systému a míra Vašeho mentálního a fyzického stresového zatížení.

Více informací zde

Leden 2015

Koncept Svět zdraví zahrnuje celkem 55 poboček v České republice a 17 na Slovensku. Nově expanduje také do dalších evropských zemí pod názvem SUNKINS. První provozovna byla otevřena v Polsku.

Listopad 2014

Společnost Svět zdraví vyvinula ve spolupráci s Vědecko-lékařskou radou Komplexní nutriční typologii pro sportovce. Sportovní výživa hraje důležitou roli v uskutečňování sportovních cílů. To co jíte, má na Váš sportovní výkon až 30% vliv. Pokud budete výživu zanedbávat nebo úplně ignorovat, pak bude mít Váš soupeř vždy výhodu.

Více informací zde

Říjen 2014

Svět zdraví rozšiřuje portfolio svých vlastních produktů o Omega 3 Premium + Q10, nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správnou funkci srdce, mozku a podporují dobrý zrak.

Více informací zde

Srpen 2014

Poradnami Světa zdraví prošlo již 45 088 spokojených klientů, kteří trvale zhubli celkem 178 867 kg.

Červen 2014

Provozovny Svět zdraví začínají v rámci rozšiřování a zkvalitňování svých služeb nabízet Mikroskopické vyšetření krve. Jedná se o unikátní preventivní metodu, která analyzuje kapku krve. Máte tak možnost prohlédnout si do nejmenších detailů vlastní krev, z odborného výkladu se dozvědět, je-li vše v pořádku, nebo jak případné nedostatky odstranit.

Únor 2014

Poradnami Světa zdraví prošlo již 34 846 spokojených klientů, kteří trvale zhubli v průměru o 3,6 kilogramů, tedy celkem 124 504 kg.

Prosinec 2013

Svět zdraví v prestižním ekonomickém časopisu Forbes mezi TOP 10 franšízovými systémy, které se vyplatí sledovat.

Více informací zde

Listopad 2013

Poradnami Světa zdraví prošlo již 31 810 spokojených klientů, kteří trvale zhubli v průměru o 3,3 kilogramů, tedy celkem 106 172 kg.

Říjen 2013

Svět zdraví rozšiřuje portfolio svých vlastních produktů o proteinovou tyčinku NatBar 100% přírodní s konopným proteinem, která je vhodná jako ideální svačinka pro lidi s nadváhou, ale i děti či sportovce.

Více informací zde

Léto 2013

Provozovny Svět zdraví v rámci rozšiřování svých služeb začínají nabízet genetické testování (zjištění trombofilních mutací). Garantem této služby je přední česká genetická klinika Genetika Plzeň. Její ředitel MUDr. Petr Lošan se stal také novým členem Lékařské rady Světa zdraví.

Více informací zde

Jaro 2013

Byla založena Akademie Světa zdraví, unikátní kreditový systém školení nutričních specialistů. Cílem akademie je zajistit specialistům komplexní vzdělání v oblasti zdravé výživy a klientům služby nejvyšší kvality.

Více informací zde

Prosinec 2012

Síť nutričních poraden Svět zdraví rychle expanduje, v České republice je otevřeno dalších 10 provozoven.

Léto 2012

Poradnami Světa zdraví prošlo již přes 11 000 spokojených klientů, kteří trvale zhubli v průměru o 4,1 kilogramů, tedy celkem více než 45 000 kg.

Prosinec 2011

Síť poraden Svět zdraví se rychle rozrůstá, ke konci roku 2011 bylo prodáno celkem 21 licencí na provoz nutriční poradny Svět zdraví. Nové provozovny vznikly například ve městech Brno nebo Hradec Králové.

Březen 2011

Byla ustavena Vědecko-lékařská rada Světa zdraví, která je garantem kvality služeb. Jejími členy jsou nejen přední čeští odborníci na výživu, ale také lékaři se specializací na oblasti související s výživou, oběhovým systémem atd.

Více informací zde

Leden 2011

Dne 17.1.2011 byla v Praze v ul. Dlážděná otevřena první pilotní provozovna Světa zdraví. Během jednoho roku prošlo naším programem na této provozovně více než 900 klientů.

Léto 2010

Vznik sítě poraden Svět zdraví začíná v roce 2010, kdy přední český odborník na výživu dr. Petr Fořt ve spolupráci s majitelem Světa zdraví, panem Josefem Hůlou odstartovali vývoj Komplexní nutriční typologie (KNT), speciální metody, na které je postaven koncept Svět zdraví.


Najít poradnu

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů