Svět zdraví Hodonín

Palackého 1018/2

Zveme vás na naši pobočku, kde vás rádi seznámíme s tím, jak Svět zdraví funguje. Představíme vám unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta a budete-li mít zájem, rovnou provedeme základní diagnostiku organismu na certifikovaném přístroji Tanita. Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

Kontakt

Adresa:
Palackého 1018/2
Na rohu ulice Rodinova a Palackého
695 01 Hodonín

tel.: 778 885 866
E-mail: hodonin@nutriadapt.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 8:00-15:00
úterý 10:00-18:00
středa 8:00-18:00
čtvrtek 8:00-15:00
pátek 10:00-14:00
sobota -
neděle -
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Jíří Zugárek

Za 4 měsíce o 13 kg dolů, mám více energie a cyklistice se mohu věnovat na plno.

Vždycky jsem aktivně sportoval a moji láskou se stala silniční cyklistika. Přesto mě roky trápila nadváha. Zkoušel jsem v minulosti hubnout sám pomocí dělené stravy a nebo i náhradou stravy od nejmenované společnosti.   Tuhle variantu bohužel zvolí spoustu lidí, protože je pro ně nejjednodušší. Ovšem většina z nich, jako pan Zugárek, nakonec zjistí, že to tak šťastné řešení nebylo,...

-13 kg
3  měsíce
Více

Jíří Zugárek

Dcera mi sestavila výživový plán a byla mi po celou dobu hubnutí mou podporou a pomocníkem

Vždycky jsem aktivně sportoval a moji láskou se stala silniční cyklistika. Ale taky mě roky trápila nadváha. Zkoušel jsem v minulosti hubnout sám pomocí dělené stravy a nebo i náhradou stravy od nejmenované společnosti. Hmotnost se mi tím podařila snížit, ale zase se mi vrátila zpět. Byl jsem hodně unavený, bolely mě klouby a celkově nadváha mě velmi obtěžovala. Tak jsem požádal dceru, aby mi...

-13 kg
3  měsíce
Více

Lada Ingrová

Lada shodila za půl roku 14kg

Do Světa zdraví jsem šla s velkými obavami a nedůvěrou. Nevěřila jsem, že to zvládnu, že dokážu zhubnout za šest měsíců 14 kg. Ale po příjemné konzultaci s paní Blankou jsem už byla plná odhodlání se změnit. Když jsem poprvé stála nad gramážemi potravin, byla jsem opravdu vzteklá. Ze začátku se mi příprava zdála složitá, ale po měsíci  jsem zjistila, že mi nic z nového...

-7 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů