SUNKINS a.s. Písek

třída Národní svobody 468

Rádi vás přivítáme v poradně v Písku v centru města v těsné blízkosti Kamenného mostu. Pokud chcete řešit svou hmotnost, zdravotní stav či zlepšit svou fyzickou kondici a zdraví, neváhejte nás kontaktovat. Naše specialistky v oblasti výživy udělají maximum pro dosažení vašich cílů. Seznámíme vás s unikátní metabolickou diagnostikou KNT od RNDr. Petra Fořta, zjistíme, jak funguje vaše tělo, a najdeme nejlepší řešení vaší situace.

Kontaktovat nás můžete přímo na pobočce, telefonicky na tel. 737 272 097, nebo vyplňte formulář níže a naše asistentka vám co nejdříve zatelefonuje a domluví ideální termín návštěvy. Uděláme maximum pro vaši fyzickou a hlavně i psychickou kondici. Najděte si čas pro sebe a svou lepší budoucnost ještě dnes. První krok není třeba odkládat.

Kontakt

Adresa:
třída Národní svobody 468
Pražské Předměstí
39701 Písek

tel.: 737 272 097
E-mail: pisek@svet-zdravi.cz

Objednejte se

Otevírací doba

pondělí 10:00-18:00
úterý 8:30-16:30
středa 8:30-16:30
čtvrtek 8:30-16:30
pátek 9:00-17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno
Jak se k nám dostanete?

Fotogalerie - Poradna

Opravdové příběhy z naší poradny

Monika Vargová

Ten pocit být o X kg lehčí, ten je k nezaplacení!

S těhotenstvím a rostoucím břichem začala přibývat i kila. Po porodu jsem vážila celých 85 kg. Samo to ale nešlo... Myslela jsem si, že váha půjde sama dolů, ostatně všichni mi to tak říkali. Bohužel nedělo se tak, právě naopak. Tři měsíce po porodu se má váha vyšplhala až na neuvěřitelných 91 kg. Řekla jsem si STOP a začala hledat pomoc na internetu. Protože vím, že "diety" jsou jen na...

Má specialistka

Kateřina Pauknerová

-15 kg
6  měsíců
Více

Pavel Lhota

Musel jsem začít jíst, abych začal hubnout.

V mládí jsem problémy s váhou neměl. Na vojnu jsem nastupoval s váhou 85 kg, ale když jsem odcházel, měl jsem okolo metráku. Poté jsem pracoval na montážích a to bylo s jídlem všelijaké – snídaně žádná, oběd v poklusu a jen občas a pak jsem to doháněl večer v hospodě u piva a váha šla nahoru. Potom jsem skončil na montážích, ale stravovací návyky mi...

Má specialistka

Kateřina Pauknerová

-42 kg
Více

Jarmila Dostálková

Zhubla jsem 25 kg za 10 měsíců bez zbytečného odříkání a hladovky.

Do Světa zdraví jsem vstupovala s velkými obavami. Přestože doma váhu nemám, podvědomě jsem tušila, že výsledky prvního měření pro mne budou velkým šokem. Mám tam vůbec jít? Styděla jsem se sama před sebou. Nakonec jsem se odhodlala a 3. 7. 2013 poprvé vstoupila do dveří Světa zdraví. Od té chvíle se můj život změnil o 180 stupňů. Ve Světě zdraví mne přivítala s úsměvem na rtech...

-24 kg
Více
Všechny příběhy

Základní diagnostika a konzultace

I dlouhá cesta musí začít prvním krokem. Zjistěte svůj aktuální stav díky základní diagnostice na přístroji Tanita, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví a následně zkonzultujte výsledky s naším výživovým specialistou. Návštěva trvá 45 - 60 minut a stojí 200 Kč.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika Základní diagnostika organismu
Odborná konzultace Odborná konzultace
Vzorový jídelníček Vzorový výživový plán
Motivace Doporučení, možnosti řešení

Svým službám věříme. Naším cílem je skutečně pomoci. Proto si troufáme nabídnout stoprocentní garanci spokojenosti.

Pokud ne, vrátíme vám peníze!

100% garance

Objednejte se

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Odbornost a kvalita je na 1. místě

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Vývoj metabolické diagnostiky KNT
Vedoucí oddělení pro biochemické vyšetření krve

“Vše co sníme musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné nebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa.”

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko-lékařské rady
Vedoucí Akademie Světa zdraví

“Jako lékař anesteziolog jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám.”

Ing. Monika Bartolomějová

Projektový manažer pro rozvoj a výzkum

"Rozvoj a výzkum jsou základními podmínkami pokroku, který se dotýká všech oblastí včetně výživy. V posledních letech se oblast výživy rozvíjí velice rychle a dynamicky. Pro trvalé zachování kvality je potřeba tyto trendy neustále sledovat, rozvíjet a uplatňovat v praxi."

Více o Vědecko-lékařské radě

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů