Služby zacílené na život jaký je

Výživa pro zdraví a kondici
Připravíme vám personalisovaný výživový plán, na základě výsledků několika odborných diagnostik. Vědecko-lékařská rada vyhodnotí vaše biochemické vyšetření a doporučí optimální řešení pro zlepšení zdraví i kondice.
Trvalé zhubnutí
Základní mix diagnostických metod ve spojení s unikátní metabolickou diagnostikou KNT, odbornou terapií, opakovanými konzultacemi a monitorováním výsledků dávají šanci každému, kdo to se sebou myslí vážně. My jsme připraveni vám pomoci.
Výživa dětí
Na světě není nikdo, kdo si zaslouží větší pozornost než děti. Situace je o to vážnější, že děti často o problému ani nevědí, nebo ho nedovedou samy řešit. Máme připraveny speciální programy, které u dětí řeší obezitu, nadváhu, ale i podvýživu. Vždy k tomu ale potřebujeme rodiče.
Výživa pro sportovce
Má-li tělo a celý organismus perfektně fungovat a dosahovat dobrých sportovních výkonů, je třeba ho perfektně naladit. Jedním z důležitých aspektů tohoto ladění je výživa. Přijďte k nám na unikátní metabolickou diagnostiku KNT a biochemický rozbor krve a my vám následně sestavíme speciální výživový plán, a to včetně doporučení prémiových doplňků.
Výživa při diabetu a pre-diabetu
Takzvaná cukrovka patří k závažným onemocněním s fatálním vlivem na kvalitu života. Avšak vhodným stravovacím plánem, který sestaví náš výživový specialista, lze dopady diabetu významně mírnit. Nebojte se bojovat s tímto onemocněním, s námi v tom nejste sami.
Přibírání na váze
Základní diagnostika a unikátní metabolická diagnostika KNT nám velmi přesně prozradí příčinu vašich starostí. Následnou odbornou terapií, opakovanými konzultacemi, monitorováním výsledků a motivací získáte zpět ztracená kila. My to s vámi myslíme vážně, teď už se musíte rozhodnout vy.

O krok před konkurencí

Základní diagnostika

Na profesionálním přístroji Tanita certifikovaném pro užití ve zdravotnictví nejprve zjistíme základní složení vašeho organismu. To je úplný základ, abychom věděli, jak dále pokračovat.

Více

Metabolická diagnostika KNT

Svět zdraví jako jediný na trhu disponuje počítačovým programem, díky kterému může využívat unikátní metabolickou diagnostiku KNT od RNDr. Petra Fořta, CSc., uznávaného odborníka na výživu člověka a autora více než 20 knih právě o výživě. Díky detailní analýze fungování vašeho metabolismu jsme schopni následně vytvořit naprosto jedinečný výživový plán.

Více

Biochemický rozbor krve

Rozbor krve nám umožní ještě lépe pochopit vaši situaci a většinu zdravotních aspektů, které následně zohledníme ve vašem výživovém plánu. Každý biochemický rozbor krve ve Světě zdraví je vyhodnocen Vědecko-lékařskou radou, která současně vydá i konkrétní doporučení právě pro vás.

Více

Určení míry stresové zátěže organismu

Vyšetříme míru vašeho stresového zatížení a změříme schopnost vašeho organismu zvládat stres pomocí certifikovaného přístroje – Max Pulse (photoplethysmograph).

Více

Odborná terapie

Dlouholetá praxe nám ukazuje, že naši výživoví specialisté jsou pro vás tou nejdůležitější hodnotou. Na cestě za vysněným cílem se stávají vaším průvodcem a koučem. Jako jediná společnost svého druhu v ČR máme systém celoživotního vzdělávání našich specialistů, abychom zajistili co nejvyšší možnou míru odbornosti. Současně používáme propracované schéma opakované diagnostiky a monitoringu výsledků.

Více

Prémiové doplňky

Dle aktuálních diagnostických výstupů a vašich preferencí lze dosáhnout požadovaného stavu snáze a rychleji při využití potravinových doplňků, případně náhrady stravy. Svět zdraví pracuje výhradně s prémiovými doplňky a potravinami SUNKINS.

Více

Trombofilní test

Jedná se o genetický test, který umožňuje zjistit vrozenou trombofilní mutaci. Zjistíte, zda patříte do rizikové skupiny, která je následně více ohrožena trombózou, infarktem nebo například takzvanou mrtvicí. Pro naše výživové specialisty jde o důležitý údaj z hlediska následného sestavení výživového plánu.

Více

Online cvičební videa

Když nemáte čas na tělocvičnu nebo fitness, nebo se vám tam prostě nechce, jsou ideálním řešením naše Online cvičební videa na doma. Sestavíme pro vás individuální cvičební plán dle vašeho aktuálního zdravotního stavu, kondice, věku a pohlaví. A pozor, předcvičuje Lenka Velínská, Nike Elite instruktor pro ČR.

Více

Kalkulačky

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů