Genetický test – vrozená trombofilní mutace

Trombofilie je velmi závažné onemocnění. Lze ji zjistit specifickým genetickým testem. Objednejte se ještě dnes.

Lidé s vrozenou trombofilní mutací, nejčastější je Leidenská mutace, jsou vystaveni vyššímu riziku cévních komplikací, jako jsou trombózy, infarkty nebo takzvané mrtvice. K rizikovým skupinám patří zejména obézní lidé, kuřáci, těhotné ženy nebo ženy užívající antikoncepci.

V poradnách Světa zdraví je možné objednat test, který prokáže, jestli do rizikové skupiny patříte. Pokud ano, naši výživoví specialisté toto zohlední při sestavování vašeho výživového plánu.

Je to snadné
Odběr DNA vzorku je rychlý, naprosto bezbolestný a trvá asi dvě minuty. Provádí se stěrem slin z dutiny ústní. Vyšetření je bezbolestné a klient si vzorek DNA dle instrukcí specialisty snadno odebere sám přímo v poradně Světa zdraví. Výsledky získaného vzorku budou k dispozici v průběhu dvou až tří týdnů. Laboratoř, se kterou spolupracujeme, testuje tzv. trombofilní mutace genů, které ukazují na zvýšené riziko trombofilie.

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Získáte

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů