Trvalé zhubnutí

Systém hubnutí jako žádný jiný

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Najděte svůj vlastní způsob, svůj vlastní rytmus, kterým dokážete zhubnout. S unikátním systémem Světa zdraví a pod vedením našich výživových specialistů to dokážete. Začněte hned a zažijte úspěch na vlastním těle.

Diagnostika

Základní mix diagnostických metod nám umožní stanovit primární doporučení a nabídnout optimální cestu k dosažení vašich cílů.

Řízení změny

Opakované konzultace a monitorování výsledků dávají šanci každému, kdo to se sebou myslí vážně. My jsme připraveni vám pomoci. Staneme se vaším koučem při vašem životním výkonu, kdy společně porazíme kilogramy navíc.

Základní diagnostika a konzultace

Tímto vaše cesta k trvalému zhubnutí začíná. Vy víte, že chcete zhubnout. A můžete začít třeba na Nový rok, nebo za měsíc, a nebo za týden. Neodkládejte svůj úspěch, začněte hned. My jsme připraveni.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví. Hned se tak dozvíte, jak jste na tom s tukem, svaly, kostmi, obsahem vody, nebo třeba na kolik se vaše tělo cítí let.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít způsob, jak by šly nadbytečné kilogramy zredukovat. Důležité je, že specialista zjistí i poměr mezi podkožním a vnitřním tukem a stanoví z toho plynoucí zdravotní rizika.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Po návštěvě u nás budete detailně znát svůj stav, specialista vám sdělí základní doporučení a obdržíte i vzorový jídelníček. Samozřejmě vám i ukážeme, jak se hubne ve Světě zdraví a proč je právě naše metoda tak úspěšná. Rozhodnout se ale musíte vy.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů