Metabolická diagnostika

Jde o unikátní diagnostiku vašeho metabolismu, a to s jediným cílem – dokonale pochopit, jak funguje váš organismus a nastavit vše tak, aby dosažení vytyčených cílů bylo naprosto reálné.

Celosvětově unikátní metabolická diagnostika KNT je hlavním nástrojem, kterým se lišíme od konkurence. Jedná se o sofistikovanou metodu a počítačový program, který na základě detailních poznatků vašeho organismu stanoví optimální a trvale udržitelný výživový plán.

Jedním z mnoha výstupů z metabolické diagnostiky je i seznam vhodných a nevhodných potravin. I zdravé potraviny totiž mohou konkrétnímu člověku škodit.

Metabolická diagnostika KNT je založena na tradiční, celostní i moderní medicíně a její funkčnost a účinnost garantuje Vědecko-lékařská rada Světa zdraví, která ji také neustále zdokonaluje dle nejnovějších poznatků o výživě člověka.

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Získáte

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 837
zhubnutých kilogramů
90
poraden
84
specialistů