Výživa pro zdraví a kondici

Vaše výživa je vaše zdraví

Zlepšení kondice či zdraví – to je ta nejlepší motivace pro návštěvu Světa zdraví. Naše unikátní metabolická diagnostika KNT od RNDr. Petra Fořta CSc. vám umožní nastavit své stravování tak, aby vám bylo lépe. Proč neupravit jídelníček, když to udělá radost vám i vašemu organismu?

Diagnostika

Používáme vícestupňovou diagnostiku umožnující i biochemické vyšetření krve či genetický test na Leidenskou mutaci. Díky tomu zjistíme, jaký je váš stav a jak vám můžeme pomoci.

Řízení změny

Žádná změna neproběhne sama. I změny pro zlepšení zdraví či kondice vyžadují určité úsilí. Máme vypracovaný detailní plán opakované péče, diagnostiky a monitoringu výsledků, abychom vám na cestě ke zlepšení mohli efektivně pomoci. Navíc máte k dispozici cvičební videa, která přizpůsobujeme dle vašeho aktuálního stavu, věku i pohlaví.

Základní diagnostika a konzultace

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se nic odkládat. Přijďte do jedné z našich poraden na základní diagnostiku a při následné konzultaci s naším výživovým specialistou se hned dozvíte, jaké máte možnosti.

Připravíme pro vás

Základní diagnostika složení organismu

Diagnostiku provádíme zásadně na profesionálních přístrojích Tanita, certifikovaných pro užití ve zdravotnictví.

Odborná konzultace

Náš výživový specialista vyhodnotí výsledky měření a při následné konzultaci s vámi se pokusí najít řešení problémů, se kterými jste k nám přišli.

Doporučení, možnosti řešení a jídelníček

Na závěr obdržíte vzorový jídelníček, ale hlavně získáte základní doporučení a možnosti následného řešení vašeho zdraví a kondice. Pak už se musíte rozhodnout sami.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů